Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 161482
- Product condition: New
| Colour: | black |
| Material: | leather / velvet |
| Upper straps: | leather |
| Padding: | Samt |
| Pad thickness: | 12 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width in the middle: | 60 mm |
| Width at top and bottom: | 40 mm |
| Thread: | without spindle |
| Accordion models: | 48 Bass |
125x18x60mm Case handle plastic black
Available immediately More Info »
External bass strap adjuster for accordion, chrome
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Bellow Clasp 9,5 cm - unpadded, black
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Thumbscrew M3 10x13mm, Supita Cantora, gold color
Available immediately More Info »
Damping hoses for Supita mechanism (clearance...
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
365x45mm leather WELTMEISTER black
Available immediately More Info »
Ø19x18mm accordion feet, plastic black
Available immediately More Info »
Ø25x18mm accordion feet, plastic black
Available immediately More Info »
5mx20mm roll all-purpose webbing made of...
Available immediately More Info »
2m roll 5x2mm Bellow-seal, self-adhesive
Available immediately More Info »
Coupling for treble mechanics of Weltmeister...
Available immediately More Info »
Weltmeister axis wire for Supita keyboard
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
545x55mm velvet, without spindle
Available immediately More Info »
5m roll 5x2mm Bellow-seal, self-adhesive
Available immediately More Info »
74-98cm x 6,5cm, 37/41 leather/velvet
Available immediately More Info »