Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 161483
- Product condition: New
| Colour: | black |
| Material: | leather / velvet |
| Upper straps: | leather |
| Padding: | Samt |
| Pad thickness: | 12 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width in the middle: | 60 mm |
| Width at top and bottom: | 45 mm |
| Thread: | without spindle |
| Accordion models: | 96 Bass |
50m Bellow tape 19mm width striped colour black
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Strap bracket V-shaped with base plate
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Ø22x13mm accordion feet, plastic black
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
470x50mm leather, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
600x65mm leather/velvet, black
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
550x60mm leather, spindle thread M4
Available immediately More Info »
550x60mm leather, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »