Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 400456
- Product condition: New
| Colour: | blue glitter |
| Length: | 320 mm |
| Width: | 46 mm |
| Registers: | 11 |
| Distance between registers: | 3 mm |
| Cutout for registers: | 22 x 30 mm |
| Hole distance: | 26 mm, 52 mm |
| Screw holes: | 6 |
| (GPSR) Manufacturer: | Weltmeister Akkordeon Manufaktur GmbH, Markneukirchner Str. 44-46, 08248 Klingenthal, Deutschland, info@weltmeister-akkordeon.de |
Screw for treble register cover 1,6 x 12mm - black
Available immediately More Info »
96 Bass accordion soft bag 490x440x220 mm
Available immediately More Info »
16' + 8' + 8⁰ + 4' register marking
Available immediately More Info »
Zierleiste für Cantora / Supita II schwarz
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
10pcs. replaceable rubber 16x6x2,5mm Weltmeister
Available immediately More Info »
Weltmeister Halftone key 76x8mm, black
Available immediately More Info »
Weltmeister Halftone key 99mm, glitter red
Available immediately More Info »
Lettering "ROYAL STANDARD" plast galvanized
Available immediately More Info »
10Stk. PP31 3,8mm EMERALD(205), Swarovski Crystal
Available immediately More Info »
Tastenauflagen in Perlmutt-Optik 24 Stk. (F-A),...
Available immediately More Info »
Coupling for treble mechanics of Weltmeister...
Available immediately More Info »
96 Bass accordion soft bag 490x440x220 mm
Available immediately More Info »
Treble register switch - Caprice - without marking
Available immediately More Info »
Weltmeister strap bracket - 37/41 - equal
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Treble register cover - 11 registers -...
Available immediately More Info »
Screw for treble register cover 1,6 x 12mm - black
Available immediately More Info »
10 pcs. Lateral guiding plate
Available immediately More Info »